Theme Options

Theme color
Background Image body:
همه شاخه ها
منو

حمل و نقل و برگشت

حمل بسته‌ی شما

محصول نهایی پس از تأیید سفارش و پرداخت آن توسط مشتری ، توسط همکاران ما در اسرع وقت تهیه و بسته بندی می شود و تا ساعت 14 روز بعد (به غیر از روزهای تعطیل)  از طریق پست و یا تیپاکس به آدرس مشتری ارسال می شود  این روش ارسال، یکی از امن ترین و بهترین روشهای ارسال محصول می باشد چون قابلیت رهگیری آن با استفاده از کد رهگیری پستی امکان پذیر است.

درحال حاضر ارسال محصولات بصورت پس کرایه از طریق تیپاکس ارسال می گردد این روش ارسال مزایایی دارد

- با عنایت به اینکه مسافت شهرها متفاوت بوده هزینه پستی در ابتدا و بصورت مقطوع از مشتری کسر نمی شود، بلکه مشتری هزینه دقیق پست را در هنگام دریافت محصول پرداخت می کند.

- با توجه به اینکه عسل سوغات اردبیل می باشد ، ارسال آن از طریق تیپاکس مشمول 20% تخفیف می باشد.

- نکته قابل توجه اینکه در هنگام دریافت محصول از توزیع کننده تیپاکس (تحویل درب منزل) فقط مشمول هزینه قبض می باشد و هیچگونه هزینه دیگری ندارد، لذا در مواقع پرداخت هزینه با دریافت قبض تیپاکس فقط مبلغ آن را پرداخت نمایید.

در حال حاضر ارسال عسل از فروشگاه عسل دژ بصورت رایگان می باشد

نکته: نوشتن آدرس دقیق و کدپستی  توسط مشتری الزامی می باشد تا مأموران محترم پستی بتوانند محصول را در موعد مقرر به شما تحویل نمایند.

توجه: درصورت تمایل به ارسال با سایر روشهای پستی اعم از پیشتاز و ... با هماهنگی قبلی با شماره تماس های مندرج در سایت محصول خود را سفارش دهید و همکاران ما با دریافت هزینه پستی مورد درخواست، محصول را بسته بندی نموده به مشتریان عزیز ارسال نمایند.

عسل دژ (عسل طبیعی سبلان)


مقایسه