دج کالا همواره به رعایت حقوق و منافع مصرف کنندگان و تعمیرکاران پایبند بوده و برای ارائه هر چه بیشتر خدمات پیش از فروش و مشاوره به مشتری جهت برگزیدن بهترین راهکار برای دستیابی به خواسته هایش ، بخشهای متنوعی را ایجاد کرده است .

. انتخاب کالای مناسب :
برای انتخاب کالای مناسب با کاربری و برند موردنظر، همواره مشتریان میتوانند از طریق شماره تلگرام فروشگاه 09149866455 با واحد تخصصی محصول مورد نظر در فروشگاه ارتباط برقرار کرده و آگاهی های لازم را دریافت نمایند .همچنین برخی اطلاعات کالاها در سایت قابل رویت می باشند .
. پس از مشخص شدن کالا و مشخصات آن در قالب سفارش و همزمان واریز مبلغ محصول آماده ارسال می شود
. پیگیری سفارش :
بعد از سفارش کدپیگیری به مشتری داده می شود و از طریق پشتیبانی می توانند پیگیر محصول باشند .
. نحوه تحویل محصولات ، ارسال به آدرس مشتری می باشد و در صورت درخواست مشتری محصول به صورت حضوری تحویل وی داده می شود

نکته مهم : به هنگام تحویل کالا حتما همان موقع از سالم بودن کالا مطمئن شوید ( زیرا کالای ارسالی توسط شرکتهای ارسال مثل پست تیپاکس و پیک ها  … بیمه می شوند) تا در صورت آسیب رسیدن ( که البته احتمال آن معمولا خیلی کم است ) بتوان پیگیر خسارت از آنها شد.
.

برای استفاده از تخفیف بصورت همگانی در سایت روی اقلام تخفیف دار اعمال خواهد شد .

برخی قوانین سایت که بایستی در نظر داشته باشید :

۱- این سایت در چارچوب قوانین ایران بوده و رعایت قوانین موجود در فهرست مصادیق محتوای مجرمانه در آن الزامی است.

۲- امکان ایجاد تغییر در متن این توافق‌نامه در طول زمان وجود دارد. در این صورت متن توافق‌نامه به روز رسانی شده و به اطلاع کاربر خواهد رسید. ادامه فعالیت کاربران این فروشگاه به منزله تأیید شرایط و قوانین استفاده از این فروشگاه است.

۳- این فروشگاه متعهد می‌شود که از اطلاعات خصوصی کاربران محافظت کند و این اطلاعات را محرمانه نزد خود نگه دارد و برای سایر اشخاص فاش نکند. البته به استثنای مواردی که به موجب قانون مجبور به انجام این کار باشد.

۴- هرگونه استفاده از این فروشگاه به معنی پذیرفتن شرایط مندرج در این سایت است. این فروشگاه هیچ توافقی با کاربران خارج از این شرایط ندارد. شرایط و قوانین استفاده از این فروشگاه مربوط به کسانی است که به هر شکلی از خدمات و حساب‌های کاربری این فروشگاه استفاده می‌کنند.

۵- تلاش این فروشگاه، نمایش کالاها با اطلاعات صحیح و درست است اما نمی‌تواند صحت اطلاعات ورودی فروشگاه‌ها را تضمین نماید و هیچ‌گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال کالاها و فروشگاه‌ها بر عهده نمی‌گیرد.

۶- مسئولیت استفاده از کالاهای به فروش رسیده در این فروشگاه بر عهده خریدار و فروشنده است و سایت هیچ تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیر مستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفاده شما از این سایت به جز در موارد استفاده از حمل این فروشگاه ندارد.

۷- این فروشگاه هیچ قرارداد، تعهدنامه یا سندی را با آگهی‌دهندگان حقیقی یا حقوقی منعقد نمی‌کند. کالاهای فروشگاه‌ها توسط کاربران سایت هر لحظه قابل تغییر هستند و این فروشگاه در این زمینه، هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال هر نوع اطلاعات درج شده در سایت را نمی‌پذیرد و صرفاً مطالب درج شده توسط کاربران را نمایش می‌دهد.

۸- هرگونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات، عکس، مشخصات تماس یا موارد مشابه که توسط فروشگاه وارد سایت می شود یا در آن قرار می‌گیرد، غیر محرمانه، عمومی و غیر قابل تملک تلقى خواهد شد و مسئولیت هر گونه استفاده از آن شامل باز تولید، افشاءِ، مخابره، نشر، پخش بر عهده فروشگاه است. این امر شامل اطلاعاتی که این فروشگاه در زمان راه‌اندازی پرداخت آنلاین، کارت به کارت و حمل این فروشگاه از فروشگاه دریافت می‌کند نمی‌شود و این فروشگاه متعهد می‌شود پرداخت از اطلاعات پرداخت کاربران محافظت کند و این اطلاعات را محرمانه نزد خود نگه دارد و برای سایر اشخاص فاش نکند. البته به استثنای مواردی که به موجب قانون مجبور به انجام این کار باشد.

۹- این فروشگاه مختار است هر گونه پیام، آگهی و یا عکسی که به سایت ارسال می‌شود و یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به حساب‌های کاربری سایت می‌باشد را هر زمانی و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.

۱۰- هر لینک و مطلب و ادعایی مربوط به این فروشگاه که به واسطه‌ی اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در سایت، بلاگ یا شبکه‌های اجتماعی و باقی رسانه‌ها منتشر می‌شود، مسئولیتش با خود این افراد است و این فروشگاه مسئولیتی در قبال آن‌ها ندارد.

۱۱- فروشگاه‌ها و کالاهای موجود در این فروشگاه با هزینه کرد گردانندگان سایت جمع‌آوری، نظارت، مرتب‌سازی و توزیع شده است و حق حذف آن‌ها در هر زمان به صاحب حساب کاربری داده شده است. استفاده کننده از این فروشگاه حق کپی‌برداری از اطلاعات فروشگاه‌ها، نوشتار و تصاویر قرار گرفته در آن‌ها را چه به شکل دستی و یا خودکار نخواهد داشت و انجام این موارد پیگرد قانونی دارد.

۱۲- قوانین ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق‌نامه حاکم خواهند بود.

۱۳- استفاده از اطلاعات شخصی کاربران به منظور اهداف تجاری از طریق سایت ممنوع می‌باشد و در صورت مشاهده با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

۱۴- فقط افرادی که به سن قانونی (۱۸سال) و بالای آن رسیده باشند می‌تواند عضو سایت شوند و از خدمات آن استفاده کنند.

۱۵- استفاده ماشینی از سرویس سایت و یا هرگونه سوء استفاده از سرویس این سایت بدون هماهنگی و اطلاع این سایت ممنوع بوده و در صورت مشاهده با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

۱۶- در صورت مشاهده هر گونه سوء استفاده، تخلف و یا خراب‌کاری در سایت توسط کاربر، سایت حساب کاربری مربوطه را شناسایی، مسدود و مصادره می‌نماید.

۱۷- مسئولیت حفظ امنیت رمز یا رمزهای عبور کاربران سایت مربوط به سامانه پرداخت و سوء استفاده از رمزهای عبور موردنظر بر عهده صاحبان حساب‌های کاربری می‌باشد.

۱۸- استفاده از این فروشگاه به عنوان سایت‌های حراج و مزایده ممنوع می‌باشد.

۱۹- جمع‌آوری و ذخیره اطلاعات شخصی درباره سایر کاربران برای اهداف تجاری از طریق این فروشگاه ممنوع می‌باشد و در صورت مشاهده با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

۲۰- هیچ کاربری حق واگذاری شناسه کاربری خود به فرد یا شرکت دیگر را ندارد. بدیهی است در صورت تخلف، مسئولیت و عواقب آن بر عهده اطلاعات فرد یا شرکت ثبت شده در این فروشگاه می‌باشد.

۲۱ – تا اطلاع ثانوی پرداخت در محل نداریم

۲۲-  در انتخاب رنگ و سایز محصولات لباس و پوشاک دقت نمایید در صورت قطعی نمودن سفارش و پرداخت و تحویل گرفتن کالا، کالای فروخته شده بعلت مجلسی بودن بازپس گرفته نمی شود. در این خصوص حتماً قبل از خرید با پشتیبانی تماس گرفته و اطلاعات دقیق راجع به محصول را دریافت نمایید.

۲۳  -با توجه به اینکه ارسال محصولات بصورت پستی می باشد درج اطلاعات کامل پستی ، کد پستی و ... برای کاربران الزامی می باشد. مضافاً اینکه ارسال رایگان با انتخاب گزینه «استان اردبیل - اردبیل» فقط برای شهر اردبیل مقدور می باشد برای سایر استان ها و سایر شهرهای استان اردبیل مشمول هزینه پستی می باشد.