Theme Options

Theme color
Background Image body:
همه شاخه ها
منو

معرفی کتاب شیر و عسل

با کتاب دوست شویم و بچه هایمان را با کتاب آشنا کنیم، برای عزیزانمان کتاب هدیه بگیریم

کتاب milk and honey

کتاب milk and honey اثر Rupi Kaur اولین مجموعه ی شعر و نثر وی می باشد که توانسته است برای مدت طولانی در لیست پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز قرار بگیرد. کتاب شیر و عسل اولین بار توسط خود روپی کائور در نوامبر ۲۰۱۴ منتشر شد و توانست به سرعت در نمودارهای فروش کتاب در آمریکا روند صعودی را طی کند تا اینکه در نهایت توسط انتشارات McMeel در اکتبر ۲۰۱۵ به چاپ رسید و در قلب هوادارنش نفوذ کرد.

milk and honey توانسته است از مرز فروش ۱.۵ میلیون نسخه عبور کند و بیش از یکسال در فهرست کتب پرفروش نیویورک تایمز قرار گرفته است، همچنین این کتاب به بیش از ۳۰ زبان زنده دنیا ترجمه شده است.

درباره Rupi Kaur نویسنده کتاب شیر و عسل

Rupi Kaur

rupi Kaur : نویسنده و تصویرگر دو رگه ی هندی و کانادایی است که توانسته است جوایز متنوع ادبی را کسب نماید. او در پنجاب هندوستان متولد شد و در چهار سالگی به همراه خانواده خود به کانادا مهاجرت کرد. زمانیکه او کوچک بود نمی توانست به زبان انگلیسی مکالمه کند. او تصویرگری و نقاشی را مدیون مادرش می باشد که این هنر را از او الهام گرفته است. علاقه او به شعر به قدری بود که از همان کودکی برای تولد دوستانش شعر می نوشت و به آنها پیام های زیبایی می داد.

کتاب milk and honey اولین مجموعه شعر اوست که در سال ۲۰۱۴ توسط خودش منتشر شد. کتاب دیگر او که اخیرا (در سال ۲۰۱۷) منتشر شده است به نام کتاب The sun and her flower  می باشد. بیشتر اشعار روپی کائور در خصوص عشق و روابط انسانی است. او خوانندگان کتاب هایش را با چالش های متعدد و غم های زندگی آشنا می کند سپس به خوبی های آن هم اشاره می کند. یکی از عواملی که باعث شناخته شدن وی شد استفاده از شبکه های اجتماعی است که برخی از منتقدین سعی بر ضربه زدن به وی از این عامل بودند اما او توانست جای خود را بین هوادارنش و در قلب هوادارانش بیابد.

در مورد کتاب milk and honey

milk and honey تجربه ی زیبا و تازه ای از خشونت، آزار، عشق و زنانگی است. کتاب به چهار بخش تقسیم شده است که هر فصل (شعرها) هدف خاصی را دنبال می کنند که با درد آغاز و با بهبود خاتمه می یابد. کتاب شعر شیر و عسل خوانندگان خود را به یک سفر با لحظات تلخ در زندگی آشنا می کند سپس خوانندگان را در لحظات شیرین رها می کند زیرا همه ی کتاب سرشار از شیرینی است و همه این ها در کنار هم معنا پیدا می کنند، اگر شما خوب به آن بنگرید.

 rupi kaur در بخش پشت جلد کتابش چنین می نویسد : « این یک سفر برای باقی ماندن است نجات به وسیله شعر، این کتاب حاصل اشک های خونین بیست و یک ساله من است. این قلب من است که در دستان شماست.»

برای دانلود فایل صوتی (زبان اصلی) کتاب بصورت رایگان «اینجا کلیک» و دانلود نمایید.

 عسل طبیعی سبلان در شیر و عسل

شهد عسل طبیعی سبلان  در  شیر و عسل

عسل دژ در شیر و عسل

عسل طبیعی بهار نارنج در شیر و عسل

شهد عسل طبیعی بهار نارنج در شیر و عسل

بره موم در شیر و عسل

شهد عسل در شیر و عسل

گرده گل در شیر و عسل

ژل رویال در شیر و عسل

عسل چهل گیاه در شیر عسل


مقایسه